home
home
home
Hotel "Spichlerz" położony jest w samym centrum najbardziej reprezentacyjnej i zabytkowej części Stargardu Szczecińskiego. Oddalony jest od Szczecina (35km), Miedzynarodowego Lotniska w Goleniowie (38km), przejścia granicznego w Kołbaskowie (45km). W 5minut można dojść do dworca kolejowego PKP, Stargardzkiego Centrum Kultury, amfiteatru, trzech stargardzkich kościołów, pomnika Jana Pawła II, centrum handlowego.
W pobliżu są stargardzkie puby i Night Cluby. Hotel posiada internet przewodowy i bezprzewodowy, TV, telefon. Bezpłatny i monitorowany parking z dojazdem od ulicy Czarnieckiego i Skarbowej pomieści do 60 samochodów.
Gwarantujemy państwu dobry wypoczynek ponieważ Hotel jest oddalony od głównych ulic Stargardu. Zapewniamy również prasę codzienną (Kurier Szczeciński). W hotelu są 3 sale konferencyjne. Przebywało tutaj wielu znanych gości z kraju i zagranicy. W recepcji znajdą państwo ogólnodostępne stanowisko komputerowe dla gości oraz informację turystyczną województwa zachodniopomorskiego. Przy dłuższym pobycie jest możliwość wędkowania na jeziorze "Małym" oddalonym 5km od hotelu. Hotel jest przystosowany dla gości niepełnosprawnych (pokój nr.42)


PLENDE
home
hotel
hotel
hotel
hotel
hotel
hotel
(c) Copyright 2008 by Hotel Spichlerz. All Right reserved.